Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zameldowałem gotowość bojową". D. Tusk poparł M. Kidawę-Błońską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2020 r. o 19:19 Powrót do artykułu
Jak odzyskałem mojego byłego męża ... Tak się cieszę, że mogę podzielić się zeznaniami o prawdziwym rzucającym zaklęcia, który przyprowadził do mnie męża. Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od około 6 lat. Pobraliśmy się szczęśliwie z dwójką dzieci, chłopcem i dziewczynką. 3 miesiące temu zacząłem zauważać jakieś dziwne zachowanie od niego, a kilka tygodni później dowiedziałem się, że mój mąż widuje się z kimś innym. Zaczął wracać do domu późno z pracy, już nie obchodzi mnie ani dzieci, czasem wychodzi i nawet nie wraca do domu przez około 2-3 dni. Zrobiłem wszystko, co mogłem, aby rozwiązać ten problem, ale wszystko bezskutecznie. Bardzo się martwiłem i potrzebowałem pomocy. Kiedy pewnego dnia przeglądałem Internet, natknąłem się na stronę internetową, która sugeruje, że Dr.Wealthy może pomóc rozwiązać problemy małżeńskie, przywrócić zerwane relacje i tak dalej. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim i powiedziałem mu o moich problemach, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to, a on rzucił na mnie zaklęcie. 48 godzin później mój mąż przyszedł do mnie i przeprosił za wyrządzone krzywdy i obiecał, że nigdy więcej tego nie zrobi. Od tego czasu wszystko wróciło do normy. Ja i moja rodzina znów żyjemy razem szczęśliwie .. Wszystko dzięki Dr.Wealthy Powerful Love Spell, które naprawdę działa. Jeśli masz jakikolwiek problem, skontaktuj się z nim, a gwarantuję ci, że ci pomoże. On cię nie zawiedzie. Wyślij mu wiadomość e-mail na adres: wealthylovespell@gmail.com. lub whatsapp go na: +2348105150446
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czekać kiedy do akcji włączy się ten z gatunku "Nie chcieli mnie zrobić ale musieli".... Po czym poda KODawie pomocną NOGIE POparcia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie tusk czy jak wygracie to dalej bedziecie rozkradac panstwo tak jak poprzednio? Jest jeszcze cos czego nie ukradliscie? Moze osmiorniczki w biedronce? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko prezydent Andrzej Duda może godnie nasz kraj reprezentować. Jest politykiem ugodowym. Dawał szansę sędziom(kaście), aby się naprawili i nie dotrzymali słowa więc teraz z nimi walczy. Po stronie kasty jest PO-SLD-PSL. Godnie reprezentuje nas za granicą. Dzięki jego staraniom mamy zniesione wizy do USA. Dba o wzmacnianie naszej armii. Odwiedza ludzi w każdym powiecie. Nie dopuszczono go do głosu w izraelu z okazji wyzwolenia obozu w Oświęcimiu więc zrezygnował z przyjazdu czym uratował honor Polski. O opozycji świadczą jej wyborcy jak niedawno krzyczęli na wiecu Andrzeja Dudy, a Kidawa im dziękowała. Nie ma szacunku do przeciwników politycznych popełnia regularne wpadki czyli ,,Komorowski w spódnicy,, Na pana Bosaka i Konfederację też radzę uważać po tym jak Konfederacja głosowała razem z totalnymi przeciwko Mariuszowi Kamińskiemu już należy do opozycji totalnej i nie jest antysystemowa. Kosiniakowi nie ufajnie również za rządów PO-PSL podniósł wiek emerytalny dla rolników. O tym jak się zachowuje ogólnie opozycja świadczy fakt, że tam gdzie prezydent przyjedzie jego spotkania są regularnie zakłócane. Taka jest ,,moralność,, opozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk juz napopieral a o sobie zapomnial kim byl,kim jest i kim chce byc.Wiekszosc wie i pamieta jego falsz i oblude i najlepiej WROC DO DAWNEGO ZAWODU der DACHDECKER.zA oDRA BRAK ROBOTNIKOW DACHOWYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym waszym kandydatem byłby niejaki komuch ruski, czyli komoruski! To wybitny znawca języka polskiego, pisowni i gramatyki! On, niedawno, obronił pracę habilitacyjną na temat:"pisownia rzeczownika ból w narzędniku liczby pojedynczej,"ma 85% poparcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mial dawno temu a teraz ma BUL i ma NUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile mozna sie blaznic i ta Kidawa i ten Tusk ludzie pluj im w twarz a oni dalej swoje co za brak samokrytyki jedyny plan jaki maja to walka z rzadem zalosne!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, KODawa tańczy jak jej Niemcy grają przy wsparciu Wielkiej Orkiestry UE. Jest zdecydowanie antypolska, antyludzka a przy tym proniemiecka i projewropejska. Ona ma Polaków gdzieś, najważniejsze są Niemcy i UE. I jeszcze POrąbane LGBT... To ja za takiego prezydenta podziękuję już na wstępie. Oczywiście czerwone i żydowskie elity a także ich wnuki i prawnuki będą na nią głosować bo to gwarancja dalszych afer, kradzieży i ogłupiania Polaków. Jednym słowem kosztem nas wszystkich dalej będą kręcić lody przy akompaniamencie rudej sepleniącej melepety...
 Maliniakowi do żydów też daleko nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie tusk czy jak wygracie to dalej bedziecie rozkradac panstwo tak jak poprzednio? Jest jeszcze cos czego nie ukradliscie? Moze osmiorniczki w biedronce? :-)
 kontenery PCK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zrobie tego Polsce nie zagłosuję na marionetkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zrobie tego Polsce nie zagłosuję na marionetkę
 zgadzam się, ja też nie głosuje na Kidawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psikawa Błońska niech się nauczy języka polskiego by reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Zresztą słuchając tych z PO można zauważyć że język polski stwarza im problemy. A Tusk niech przestanie się wtrącać w Polskie interesy i przestanie szczycie To jest Polska sprawa i Polaków a nie obywateli polskic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk na rakowiecka, to zdrajca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być człowiekiem, żeby powoływać się na zgodę między Polakami najpierw przez 8 lat rządów wszystko im odbierając, mając ich głęboko w d...pie i grabiąc? Do tego do dziś niewyjaśnione afery, kolesiostwo, bitwa za współtowarzyszy partyjnych "jak za niepodległość", obłuda, fałsz i bojówkarze KOD wysyłani w teren żeby mącić. Przekręt gonił przekręt, wyłudzany vat, afera hazardowa, autostradowa, paliwowa i wiele innych. I na koniec w wielkim "bulu" zarąbany żyrandol z belwederu... Że nie wspomnę o sztućcach, obrazach i wielu innych. To zostawiło PO sobie PO. KODawa gwarantuje POwrót do POmiatania Polakami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Psikawę Końską:):):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudy idź ty lepiej w powrotem do Szansy na Sukces zamiast mieszać w Polsce. I zabierz Psikawę Kodawę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pożycz suflerkę od bredzisława
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie tusk czy jak wygracie to dalej bedziecie rozkradac panstwo tak jak poprzednio? Jest jeszcze cos czego nie ukradliscie? Moze osmiorniczki w biedronce? :-)
kontenery PCK
 Jedyny polityk ktory do okradania kraju wciagnal rodzine. Razem z syniem I amber gold grabili ludzi w majestacie prawa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Her TuSSk willkomen. KODawa i tak wtopi. Ludzie pamiętają 8 lat grabieży Polski, dziesiątki zamiecionych POd dywan rudego premiera afer i szydzenie z Polaków. A zatem?
 Odpowiedz. Kto za tą grabież siedzi za kratami?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...